Автозапчасть Лямбда-зонд CALORSTAT BY VERNET LS120024
Уточнити наявність
Країна виробництва: Франція
Бренд-виробник: CALORSTAT BY VERNET
Артикул запчастини: LS120024
CALORSTAT BY VERNET
Характеристики
Довжина кабелю [мм]630
Кількість приєднань2
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
HYUNDAI39210-32580
MITSUBISHIMD148738
MITSUBISHIMD154365
Встановлюється на автомобілі
Автомобіль Двигун Період виробництва Обсяг
(куб.см)
Потужність Код двигуна
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 (C51A)1988 (квітень) - 1992 (травень) 1299 51 кВт - 70 к.с. 4G13 (8V), Бензин
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 12V (C51A)1988 (квітень) - 1992 (травень) 1299 55 кВт - 75 к.с. 4G13 (12V), Бензин
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.3 GL (C61A)1988 (квітень) - 1990 (грудень) 1299 44 кВт - 60 к.с. 4G13 (8V), Бензин
MITSUBISHI COLT III (C5_A) 1.5 (C52A) KAT1990 (липень) - 1992 (травень) 1468 66 кВт - 90 к.с. 4G15 (12V), Бензин
MITSUBISHI L 300 c бортовой платформой/ходовая часть (P1_T ) 2.0 (P13T)1994 (липень) - 2000 (квітень) 1997 85 кВт - 116 к.с. 4G63 (DOHC 16V), 4G63 (SOHC 16V), Бензин
MITSUBISHI L 300 фургон (P0_W, P1_W, P0_V, P1_V, P_2V, P2_W) 2.0 (P23W, P23V)1994 (червень) - 2002 (травень) 1997 82 кВт - 111 к.с. 4G63 (SOHC 16V), Бензин
MITSUBISHI L 400 фургон (PD_W, PC_W, PB_V, PA_W, PA_V) 2.01996 (червень) - 2001 (березень) 1997 85 кВт - 116 к.с. 4G63 (SOHC 16V), Бензин
MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V) 1.5 12V (C12V)1990 (вересень) - 1991 (грудень) 1468 66 кВт - 90 к.с. 4G15 (12V), Бензин
MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A) 1.5 12V (C62A)1989 (травень) - 1992 (травень) 1468 66 кВт - 90 к.с. 4G15 (12V), Бензин
MITSUBISHI LANCER IV седан (C6_A) 1.3 (C61A)1988 (квітень) - 1992 (травень) 1299 44 кВт - 60 к.с. 4G13 (8V), Бензин
MITSUBISHI LANCER IV седан (C6_A) 1.3 12V (C61A)1990 (липень) - 1992 (червень) 1299 55 кВт - 75 к.с. 4G13 (12V), Бензин
MITSUBISHI LANCER IV седан (C6_A) 1.5 (C62A)1988 (квітень) - 1992 (травень) 1468 62 кВт - 84 к.с. 4G15 (12V), Бензин
MITSUBISHI LANCER IV седан (C6_A) 1.5 12V (C62A)1989 (травень) - 1992 (травень) 1468 66 кВт - 90 к.с. 4G15 (12V), Бензин