Автозапчасть Комплект гальмівних черевиків, барабанні гальма FERODO K19487.1-F3664
Уточнити наявність
Країна виробництва: Бельгія
Бренд-виробник: FERODO
Артикул запчастини: K19487.1-F3664
FERODO
Характеристики
Вага, кг]8,38
Внутрішня довжина [мм]177
Гальмівна колодка1. збільшення розміру
Гальмівна колодкаіз серпоподібними накладками
Діаметр барабана410
Датчик зносупідготовлено для датчика зношування колодок
Зовнішня довжина [мм]192
Кількість заклепок на комплект накладок64
Перевірочне значенняE9-90R-01.876/2282
Радіус [мм]200
Розташування/число отворів8
Тип заклепок8x18
Товщина [мм]18,3
Ширина (мм)183
Якість3664F
Встановлюється на автомобілі
Автомобіль Двигун Період виробництва Обсяг
(куб.см)
Потужність Код двигуна
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2032 A, AE2003 (квітень) - йде виробництво 11946 230 кВт - 313 к.с. OM 541.926 , OM 541.940, OM 541.941, Дизель
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2036 A, AE2003 (квітень) - йде виробництво 11946 260 кВт - 354 к.с. OM 541.927, OM 541.942, OM 541.943, Дизель
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2732 AE2008 (червень) - йде виробництво 11946 235 кВт - 320 к.с.
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2732 AKE2008 (червень) - йде виробництво 11946 235 кВт - 320 к.с.
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2736 AE2008 (червень) - йде виробництво 11946 265 кВт - 360 к.с.
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 2736 AKE2008 (червень) - йде виробництво 11946 265 кВт - 360 к.с.
MERCEDES-BENZ ACTROS MP2 / MP3 3331 A, 3332 A2003 (квітень) - йде виробництво 11946 230 кВт - 313 к.с. OM 541.920 , OM 541.926 , OM 541.940, OM 541.941, OM 541.971, OM 541.997, Дизель