Автозапчасть Комплект поршневих кілець HASTINGS PISTON RING 2C5068S010
Уточнити наявність
Країна виробництва: США
Бренд-виробник: HASTINGS PISTON RING
Артикул запчастини: 2C5068S010
HASTINGS PISTON RING
Характеристики
Діаметр циліндра [дюйм]2.963
Діаметр циліндра [мм]75,25
Номер компонента1. 362 1.75 Cr
Номер компонента2. 401 2.0 P
Номер компонента3. 054 3.0 Cr
Встановлюється на автомобілі
Автомобіль Двигун Період виробництва Обсяг
(куб.см)
Потужність Код двигуна
PEUGEOT 106 I (1A, 1C) 1.41991 (вересень) - 1996 (квітень) 1361 55 кВт - 75 к.с. KDX (TU3MC), KDY (TU3M), Бензин
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.41987 (червень) - 1989 (грудень) 1360 62 кВт - 84 к.с. K2B (TU3S), Бензин
PEUGEOT 205 II (20A/C) 1.41987 (жовтень) - 1990 (жовтень) 1360 49 кВт - 67 к.с. K1D (TU3A), Бензин
PEUGEOT 206 Наклонная задняя часть (2A/C) 1.4 i1998 (вересень) - йде виробництво 1360 55 кВт - 75 к.с. KFX (TU3JP), KFW (TU3JP), Бензин
PEUGEOT 306 Наклонная задняя часть (7A, 7C, N3, N5) 1.41993 (травень) - 2001 (травень) 1360 55 кВт - 75 к.с. KDX (TU3MC), KFX (TU3JP), KFW (TU3JP), Бензин
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.41989 (березень) - 1989 (липень) 1360 49 кВт - 67 к.с. K1D (TU3A), Бензин
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.41989 (березень) - 1989 (липень) 1360 55 кВт - 75 к.с. KDZ (TU3M), KDY (TU3M), Бензин
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.41989 (березень) - 1989 (липень) 1360 62 кВт - 84 к.с. K2B (TU3S), Бензин
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.41989 (липень) - 1993 (грудень) 1361 55 кВт - 75 к.с. KDZ (TU3M), KDY (TU3M), Бензин
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.41990 (липень) - 1993 (грудень) 1361 49 кВт - 67 к.с. K1D (TU3A), Бензин
PEUGEOT 405 II (4B) 1.41992 (серпень) - 1994 (червень) 1361 58 кВт - 79 к.с. KDX (TU3MC), Бензин
PEUGEOT 405 II (4B) 1.41992 (серпень) - 1995 (жовтень) 1361 55 кВт - 75 к.с. KDX (TU3MC), Бензин
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.41996 (червень) - йде виробництво 1360 55 кВт - 75 к.с. KFX (TU3JP), TU32, KFW (TU3JP), Бензин