Автозапчасть Комплект прокладок, головка циліндра WILMINK GROUP WG1001606
Уточнити наявність
Країна виробництва: Нідерланди
Бренд-виробник: WILMINK GROUP
Артикул запчастини: WG1001606
WILMINK GROUP
Характеристики
Додатковий артикул / Додаткова інформаціяз ущільненням клапанної системи
Конструкція прокладкаПрокладка металева ущільнююча
Встановлюється на автомобілі
Автомобіль Двигун Період виробництва Обсяг
(куб.см)
Потужність Код двигуна
CITROEN BERLINGO (MF) 1.6 16V (MFNFU)2000 (жовтень) - йде виробництво 1587 80 кВт - 109 к.с. NFU (TU5JP4), Бензин
CITROEN BERLINGO фургон (M_) 1.6 16V (MBNFU)2000 (жовтень) - йде виробництво 1587 80 кВт - 109 к.с. NFU (TU5JP4), Бензин
CITROEN C2 (JM_) 1.62003 (вересень) - йде виробництво 1587 80 кВт - 109 к.с. NFU (TU5JP4), Бензин
CITROEN C3 I (FC_) 1.6 16V2002 (лютий) - йде виробництво 1587 80 кВт - 109 к.с. NFU (TU5JP4), Бензин
CITROEN C4 I (LC_) 1.6 16V Bio-Flex2007 (вересень) - 2008 (липень) 1587 80 кВт - 109 к.с. NFU (TU5JP4), Бензин/этанол
PEUGEOT 206 Наклонная задняя часть (2A/C) 1.6 16V2000 (грудень) - йде виробництво 1587 80 кВт - 109 к.с. NFU (TU5JP4), Бензин
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 16V2000 (серпень) - йде виробництво 1587 80 кВт - 109 к.с. NFU (TU5JP4), Бензин
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.6 BioFlex2007 (вересень) - йде виробництво 1587 80 кВт - 109 к.с. NFU (TU5JP4), Бензин/этанол
PEUGEOT 308 (4A_, 4C_) 1.6 BioFlex2008 (квітень) - йде виробництво 1587 80 кВт - 109 к.с. NFU (TU5JP4), Бензин/этанол
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.6 16V2001 (липень) - йде виробництво 1587 80 кВт - 109 к.с. NFU (TU5JP4), Бензин