Автозапчасть 03F905600A производителя LAMBORGHINI
Бренд Назва Наявність Термін постачання Ціна Замовлення
LAMBORGHINI03F 905 600 A
LAMBORGHINI 03F 905 600 A
Свічка запалювання
Довжина різьблення [мм]: 19
Зазор між електродами [мм]: 7
Зовнішнє різьблення [мм]: 14,0
Свічка запалювання: 1 електрод маси
Свічка запалювання: Іридієвий електрод
Свічка запалювання: жорстке SAE-підключення
Свічка запалювання: з плоским сідлом
Ширина зіву гайкового ключа: 16 mm