Автозапчасть 056107109AL производителя VW
Бренд Назва Наявність Термін постачання Ціна Замовлення
VW056 107 109 A L VW 056 107 109 A L Поршень Поршень
? болта [мм]: 20
Глибина увігнутості 1 [мм]: 1
Діаметр циліндра [мм]: 76,01
Довжина [мм]: 71,5
Довжина болта [мм]: 57
Додатковий артикул / Додаткова інформація: з поршневими кільцями
Номер продукції: 075 205
Ступінь стиску (компресії) [мм]: 37,6
Уточнити наявність
Аналоги для VW 056107109AL
WILMINK GROUPWG1259344
WILMINK GROUP WG1259344
Поршень
? болта [мм]: 20
Глибина увігнутості 1 [мм]: 1
Довжина [мм]: 71,5
Довжина болта [мм]: 57
Уточнити наявність
PERFECT CIRCLE56 04608 2W
PERFECT CIRCLE 56 04608 2W
Поршень
Номер компонента: 1. R 1.5 IW Cr
Номер компонента: 2. NM 1.75
Номер компонента: 3. 3S 3.0
MAHLE ORIGINAL034 19 03 MAHLE ORIGINAL 034 19 03 Поршень
VW056 107 091 A L
VW 056 107 091 A L